Доставка/Оплата
Варіанти доставки:

  • Самовивіз із магазину:
Київ, вул. Шота Руставелі, 15
11:00 - 20:00

  • Нова Пошта:
за тарифами перевізника https://novaposhta.ua/delivery

Ми не відправляємо товар за межі України, проте допоможемо знайти офіційного дилера у вашій країні.
Оплата:

  • Готівкою
  • Переказ на банківську картку

Обмін/Повернення
Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товари, придбані в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених Законом.

Умови обміну/повернення товару належної якості
Стаття 9. Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів»:
Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки.

Споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 Закону України «Про захист прав споживачів») - фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов'язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов'язків найманого працівника.

Обмін або повернення товару належної якості провадиться:
Якщо він не використовувався;
Якщо збережений його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики;
На підставі розрахункового документа, виданого споживачеві разом з проданим товаром.

Умови обміну/повернення товару неналежної якості
Стаття 8. Згідно Закону України «Про захист прав споживачів»:

У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк.

Вимоги споживача, передбачені цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

Таблиця розмірів
Політіка конфіденційності
Магазин nomadicstateofmind.com.ua приділяє велику увагу захисту персональних даних своїх користувачів. Користувачі інтернет магазину nomadicstateofmind.com.ua можуть переглядати сторінки сайту не повідомляючи про себе ніяких персональних даних. Однак, для надання послуг, пов'язаних з купівлею товарів, представлених в нашому інтернет-магазині, нам потрібні Ваші контактні дані для того, щоб ми могли зв'язатися з Вами, підтвердити замовлення і доставити Вам замовлений товар. Ваші персональні дані ми не передаємо третім особам і захищаємо їх конфіденційність.

1. Загальні положення
1.1 Дана політика конфіденційності встановлює порядок отримання, зберігання, обробки, використання і розкриття персональних даних Користувача. Персональні дані Користувача ми отримуємо від Користувача при оформленні замовлення через корзину магазина, при оформленні замовлення за телефонами, які вказані на сайті. Персональні дані Користувача заповнюються Користувачем (при оформленні замовлення через корзину магазина). Обов'язкова для надання послуги інформація позначена спеціальним чином. Інша інформація надається Користувачем на його розсуд.
1.2 Конфіденційність персональних даних - обов'язкова умова для дотримання магазином доступу до персональних даних Користувача, з вимогою не допускати їх поширення без згоди Користувача або наявності іншої законної підстави.
1.3 Використання Користувачем сайту інтернет магазину Nomadicstateofmind.com.ua означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.
1.4 У випадку незгоди з умовами Політики Користувач повинен припинити використання сайту інтернет магазину nomadicstateofmind.com.ua.
1.5 Ця Політика застосовується тільки до сайту інтернет магазину Nomadicstateofmind.com.ua. Інтернет-магазин nomadicstateofmind.com.ua не контролює і не несе відповідальність за сайти третіх осіб.
1.6 Адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються Користувачем сайту інтернет магазину.

2. Персональні дані
2.1 Інтернет магазин nomadicstateofmind.com.ua збирає наступні персональні дані, а саме: ім'я, прізвище, контактний телефон, адреса електронної пошти, адреса для доставки. Також, ми отримуємо від Вас цю інформацію по телефону.
2.2 Інша інформація надається Користувачем на його розсуд.
2.3 Інтернет магазин nomadicstateofmind.com.ua не збирає IP-адреси користувачів.

3. Цілі збору і обробки персональних даних користувачів
3.1 Метою обробки персональних даних є забезпечення реалізації цивільно-правових відносин, надання/ отримання та здійснення розрахунків за придбані товари/послуги
3.2 Інтернет магазин nomadicstateofmind.com.ua збирає і зберігає тільки ті персональні дані, які необхідні для надання послуг з продажу і доставки замовлених Вами товарів.
3.3 Інтернет магазин nomadicstateofmind.com.ua збирає дані для зв'язку з Користувачем, в тому числі подання відповідного повідомлення про надання послуги, інформування Користувача про наявність товару, підтвердження замовлення, доставки замовлених Користувачем товарів, для зв'язку кур'єрської служби з Користувачем, а також для обробки запитів і заявок від Користувача.
3.4 Обробка персональних даних Користувача здійснюється без обмеження терміну, будь-яким законним способом.

4. Умови надання доступу до бази даних
4.1 Ми не передаємо персональні дані Користувача третім особам крім випадків визначених законодавством України.
4.2 Розкриття персональних даних Користувача проводиться при замовленні Користувачем товарів в інтернет магазині nomadicstateofmind.com.ua. Зокрема Користувач погоджується з тим, що інтернет магазин nomadicstateofmind.com.ua має права передавати персональні дані кур'єрським службам, організаціям поштового зв'язку, операторам електрозв'язку, виключно з метою виконання замовлення Користувача, оформленого на сайті інтернет магазину nomadicstateofmind.com.ua, включаючи доставку Товару.
4.3 При втраті або розголошення персональних даних інтернет магазин nomadicstateofmind.com.ua інформує Користувача про втрату або розголошення персональних даних.
4.4 Інтернет магазин nomadicstateofmind.com.ua приймає необхідні організаційні та технічні заходи для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.

5. Зміна Користувачем персональної інформації
5.1 Користувач може в будь-який момент змінити (оновити, доповнити, видалити) надану їм персональну інформацію або її частину, надіславши електронного листа з відповідною вимогою на адресу nomadicstateofmindua@gmail.com

6. Зміна Політики конфіденційності
6.1 Ми маємо право змінити умови Політики конфіденційності. У такому випадку, ми замінимо версію документа на сторінці "Політика конфіденційності". Будь ласка, періодично переглядайте ці умови, щоб бути поінформованими про те, як інтернет-магазин Nomadicstateofmind.com.ua захищає персональні дані своїх користувачів.

7. Зворотній зв'язок. Питання та пропозиції
7.1 Всі пропозиції або питання поп приводу цієї Політики слід повідомляти інтернет-магазину Nomadicstateofmind.com.ua за електронною адресою nomadicstateofmindua@gmail.com


_____________
Закон України «Про захист персональних даних»
Made on
Tilda